چهارشنبه، مهر ۲۴، ۱۳۸۷

به رغم اقدامات سركوبگرانه رژیم آخوندی، بازار تهران یكپارچه در اعتصاب بود

به رغم اقدامات سركوبگرانه رژیم آخوندی، بازار تهران یكپارچه در اعتصاب بود
12:48:50 PM 1387/7/23
اعتصاب بازريان عليه  سياستهاي چپاولگرانه رژيم آخوندي ادامه دارد
اعتصاب بازريان عليه سياستهاي چپاولگرانه رژيم آخوندي ادامه دارد

رژیم آخوندی امروز یك حكومت نظامی اعلام نشده را در بازار تهران برقرار كرد و با به صحنه آوردن مأموران یگان ویژه ضدشورش و لباس شخصیها، بازاریان را وادار به بازكردن مغازههایشان می كرد. به گزارش دریافتی از ساعت 9 و نیم صبح امروز نیروهای سركوبگر در بازار طلافروشان، فرش فروشان و سایر اصناف مستقر شدند تا مانع از ادامه اعتصاب بازاریان علیه اخاذی مالیاتی حكومت آخوندی شوند.
ماموران موتور سوار رژیم با لباس های ضد شورش در محوطه بازار رژه می رفتند و شماره پلاك هر مغازهیی را که بسته باشد یادداشت می كردند

براساس گزارشهای تكمیلی روز گذشته به رغم اقدامات سركوبگرانه بی سابقه رژیم آخوندی بازار تهران یكپارچه در اعتصاب بود. این اعتصاب بسیار گسترده از روزهای قبل بود و مواردی از درگیری نیز مشاهده می شد. به گفته شاهدان از میدان توپخانه، درگیری مردم و بازاریان با مأموران لباس شخصی رژیم مشخص بود.
مأموران اطلاعات و سپاه پاسداران در مسیر بازار مستقر شده و مانع پیوستن مردم به اعتصابیون می شدند.
در این روز اكثر صنفها از طلا فروش ها گرفته تا فرش فروش ها مغازههای خود را بسته بودند و برخی نیز به نشانه اعتراض لاستیك آتش می زدند. بنا به گزارشهای دریافتی روز گذشته بازاریان تهران برای مقابله با مأموران سركوبگر با چوبدستی در مقابل مغازههایشان ایستاده بودند تا در مقابل وحشی گری آنان مقاومت كنند. به تصاویری كه از وضعیت بازار تهران در روز گذشته به دستمان رسیده توجه كنید:
براساس گزارشهای دریافتی امروز فضای اختناق و سركوب بر بازارهای اصفهان ، شیراز، مشهد و سایر شهرهای كشور حاكم بود و رژیم آخوندی در وحشت از اعتصاب بازاریان مزدوران خود را بسیج كرده بود.