چهارشنبه، مهر ۲۴، ۱۳۸۷

جنایات رژیم ملا پاسداری را ببینید و بخندید

جنایت هولناک رژیم ملا، پاسداری حاکم بر ایران،
انهدام برج های دوقلو، مرکز تجارت جهانی در نیویورک سیتی در کمتر از 24 ساعت بعد از تماس من با دفتر مجاهدین در نیویورک، برای تقاضای کمک از مجاهدین برای توقف شکنجه و آذار من و دخترم در لندن توسط دولت انگلیس و مزدوران رژیم ملا پاسداری در لندن انجام گرفت؟؟؟
در مدت کمی بعد از این جنایت هولناک دو سیک هندی دو کیسه ذرت زیر درخت جلوی خانه ام در شمال لندن ریخته و منتظر من بودند و در برخورد به من میگفتند: از نیویورک کمک میخواهی؟! حالا برو کمک بگیر؟؟!! (ذرت رمز سلامتی محل قرار ما در فاز نظامی سال 1360-1364 هسته ما بود)
قابل تذکر است که در دالاس تگزاس بعد از بمب گذاری در اوکلاهما سیک های هندی محل کارم در (دالاس سمای کانداکتور شرکت تولید قطعات کامپیوتر) به من میگفتند که دوستت(از اعضای مجاهدین در آمریکا که یک هفته میهمان من در دالاس بود) در اکلاهما بمب گذاشته و به کسی نگو ایرانی هستی ؟! بگو روس هستی؟؟!!
در سال 2001 خانهُ یک زن روس در شمال لندن به من دادند و تمامی کشورهایی را که میگفتند من به بمب گذاری اکلاهما و ترور مرکز تجارت جهانی ربطی ندارم را با انواع و اقسام شیوه های تروریستی منهدم نمودند؟؟؟!!! و همزمان یک بخش از ساختمان 13 طبقه را که من در آن مستقر هستم را با رنگ آبی آسمانی درب و دیوار و آسانسور را با اسپری رنگ میزدند؟؟؟

جنایات رژیم ملا پاسداری را ببینید و بخندید
برای تماشای ویدیو و مطلب ضمیمه لطفاُ اینجا کلیک نمایید
این صفحه در فورمت پی دی اف ضمیمه میباشد
م طحا نی
Mo.Tahani@googlemail.com
http://iranzaminman.blogspot.com
http://mu.tahani.googlepages.com
http://mo.tahani.googlepages.com
http://www.youtube.com/user/motahani