جمعه، آبان ۱۰، ۱۳۸۷

میگن دزد را به ده راه نمیدادند، سراغ کد خدای ده را میگرفت!؟

میگن دزد را به ده راه نمیدادند، سراغ کد خدای ده را میگرفت!؟
خبر از رادیو فردا: 5 شنبه 9 آبان 87.

عبد الرحمن العطیه برای دیدار با رییس جمهوری ایران به خرم آباد سفر کرده بود.
پیشنهاد ایران: ایجاد بازار مشترک سوخت اتمی در منطقه

محمود احمدی نژاد، رييس جمهوری ايران، در ديدار با عبدالرحمن العطيه، دبير کل شورای همکاری خليج فارس، بار دیگر پيشنهاد ايجاد بازار مشترک سوخت هسته ای در منطقه را مطرح کرد. متن کامل خبر از رادیو فردا.
حکایت این ملا، پاسدار ریشو بهتر از این هم نمیشه! آنهم با ارتجاعی ترین جریان عرب خلیج فارس؟! آنهم در مرکز استان مجاهد خیز و شهر پهلوانان، خرم آباد. از این خواب پنبه دانه های شتری این نیم وجبی تروریست، که بدون دسترسی به انرژی اتمی، دنیا را با بمب و موشک و خمپاره و انتحاریون زن و بچه مدرسه ای، در کل منطقهُ همیشه خلیج فارس، کلیه ممالک و بلاد اسلام پرور وامام زمان زیارت نموده به خون کشیده، دو باره با حرفهای خر مهره ای تکراری و به سنگ و انگ تروریست اسلامی خورده اش را دوباره بلغور نمود وبا یک قدم عقب نشینی از بلغور های ملا حسن روحانی و این نیم وجبی هزار تیر در سال 1386، شترش پنبه دانهُ عربی و خلیجی در خواب دیده! خدا را شکر که در حیطهُ بلاد کفر و شیطانی آمریکا نبود که حاله نور دیگری محاطه اش کنه! شاید روح شهدا و پهلوانان خطهُ خرم آباد، به مغز و زبان این پهلوان پنبهُ علی گدا، سوزن میزدند و در تمام طول ملاقاتش با شیخ العطیه همه اش "زبانش را در می آورده ویا، شیاطین و اجنه ها را از سرش در سر میز مذاکره و از ترس ظهور مجدد حالهُ نور کذایی میخوارنده است؟!" به چند جمله کشاف این کوتولهُ نیمه اتمی دقت نمایید:
آقای احمدی نژاد گفته است که ما در این زمینه با دوستان عرب خود گفت وگو خواهیم کرد.
رایزنی برای غنی سازی اورانیوم در کشوری بیطرف
محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی می گوید که ایران با دیگر کشورهای عربی درباره غنی سازی اورانیوم در خارج از منطقه و در یک کشور بیطرف رایزنی خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، آقای احمدی نژاد در حاشیه اجلاس کشورهای صادر کننده نفت، اوپک، در ریاض به شبکه خبری داوجونز گفته است: ما در این زمینه با دوستان عرب خود گفت وگو خواهیم کرد.
اوایل ماه جاری یک نشریه اقتصادی خاورمیانه به نقل از سعود الفیصل، وزیر امور خارجه عربستان نوشت که شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس به جمهوری اسلامی پیشنهاد کرده اند که کنسرسیومی چند ملیتی برای غنی سازی اورانیوم جهت تولید سوخت نیروگاه های برق ایران تاسیس کنند.
متن کامل خبر، رادیو فردا. .........
به رغم ابراز نظر مثبت رییس جمهوری اسلامی نسبت به این طرح هنوز مشخص نیست در صورتی که ایران با تشکیل کنسرسیوم موافقت کند آیا همچنان بر غنی سازی همزمان در خاک خود پای فشاری خواهد کرد یا خیر.........

این هم مهرهُ ارتجاعی اروپایی و دم تکان دادن برای ارباب نیم وجبی پاسدار هزارتیرش:
تلاش سوئیس برای ميانجيگری در مورد برنامه هسته ای ایران
در همین حال، ميشلين کالمی – ری، رییس جمهوری سوئیس، در گفت و گويی که در شماره روز يکشنبه، روزنامه سوئيسی « نويه زورشر زايتونگ »، منتشر شده است، می گويد: « بی طرفی سوئيس، آن کشور را برای ميانجيگری در مورد برنامه هسته ای ایران در موقعيتی ممتاز قرار می دهد .»
نقل از رادیو فردا.

آخر یکی پیدا نمیشه به این زبان نفهم بر خاسته از شهر شیطان (در روایات است که خدا شیطان را به سمنان تبعید نموده است، استان محل تولد این مزدورهزار چهره)،برای میلیونیوم بار بگه که: در طول سی سال حکومت ننگین شما کدام کشور و رهبر مترقی در جهان حق بهره برداری انرژی اتمی، (حتی از نوع علمی در دانشگاه های ایران) را به شما داده است؟! که با کمال وقاحت و پاچه ورمالیدگی پاسدارمشان، از"تاُ سیس کنسرسیوم چند ملیتی غنی سازی اورانیوم" و یا "تشکیل بازار مشترک سوخت اتمی منطقه ای" دم میزنی؟! بلاهت و حماقتت در این است که تمام بیانیه های انرژی اتمی و رهبران جهان را که گفته اند که: "ایران نباید تاُ سیسات اتمی داشته باشد و باید آن را به روسیه منتقل نماید" را فراموش کرده ای؟! چه کسی؟! چه دولتی؟! کدام رهبر کشوری این نظر سازمان انرژی اتمی را مردود دانسته است که شما "خواب های پنبه دانهُ شتری، پاسداری داعیهُ،رهبری بلوک ،بازار سوخت هسته ای منطقه ای، و غنی سازی اورانیوم درکشورهای بی طرف" را برزبان می آوری و قمپز های صد من یک قاز در ملاقات با رهبران ارتجاعی در میکنی؟! باش تا صبح حکومت پاسداران و ملا ها بیشتر از این بدمد!
دنیا به این کثیفترین دیکتاتوری زیر نام اسلام، انقلاب، خدا و پیغمبر نه خود را سی سال است که گفته است. شمع زندگی ننگین حکومتتان در حال سوسو زدنهای نهایی زندگی پر از ننگ و نکبتتان است. خدا و خلق شما را هرگز به خاطر جنایاتتان در تاریخ نخواهند بخشید. برو به جهنم چهرهُ زشت و کریه و خون آشام.... این قمپز ها طلبت....

م طحانی
ایران زمین
Mo.Tahani@googlemail.com