یکشنبه، اسفند ۲۵، ۱۳۸۷

پلیس انگلستان (SCATLAND YARD!) !، ام آی 5!، ( MI5 ) !، و ام آی 6، ( MI6 )، را بهتر بشناسید!؟

پلیس انگلستان (SCATLAND YARD!) !، ام آی 5!، ( MI5 ) !، و ام آی 6، ( MI6 )، را بهتر بشناسید!؟پس از تماس های مستمرم به دالاس تگزاس آمریکا برای تقاضای کمک برای توقف شکنجه های بدون توقف پلیس انگلستان روی من و خانواده ام، پلیس لندن دست به یک اقدام جدیدی در زمستان 2007 زد؟! همسایه ام به آدرس:49 FRANKLIN HOUSE
TYRREL WAY
WEST HENDON
LONDON
NW9 7QA
UKرا مثل سایر مهره های سوزانده شده اش را از این خانه بیرون کرد!؟ وظاهراُ این خانه که مجاور سمت راست دیوار بدیوار من است در حال تعمیر میباشد و یک معتاد و دائم الخمر در آن سکونت داده شده؟! عجیب اینجاست که این دائم الخمر انگلیسی در همه جای لندن مثل جن حاظر و ناظر در تعقیب و مراقبت از من هست؟!
اگه آخوند پاسدار های رژیم در شهرهای مختلف ایران چند دست تیغ زن و قداره بند دارند این دائم الخمر آخوند انگلیسی همهُ آنها را در بغل گوشم همه را سرجمع داره!؟ مثلاُ:· فاطمه اره! اره کش چماقدار حزب الله!؟. صدای اره کردن دست و پای (من ) مثل زندانیان ومخالفین رژیم وقتی مشغول بکار میشه در کل بیلدینگ 13 طبقه محل سکونتم را همه میشنوند؟!
· حسن تیغ کش! معرف همه مبارزین و مجاهدین هست....
· اسمال دریل! صدای دریل زدن مغز من (مثل زندانیان اوین)، ساختمان را پر میکنه!؟ فرق نداره چه ساعتی از روز یا شب باشه!؟
· جمال طلا! وقتی فرصت طلایی گیرش میاد درپوش درب صندوق پستیش را برنگ طلایی عوض میکنه!؟
· اکبر خوش گوش!؟ (اکبر نقره)!؟ وقتی فرصت درجه 2 گیر میاره، درب صندوق پستیش را برنگ نقره ای عوض میکنه!؟
· ماشال بوقی!؟ ( موزیک آیت الله بی بی سی)!؟، که وقت و بیوقت همه ساکنین ساختمان 13 طبقه را بیدار میکنه!؟
· علی جاروکش!؟ وقتی به صفوف دانشجویان حمله میشه مجانی کف زمین تمام طبقه را با { وایتکس و تی } جارو میکشه!؟
· مهدی جارکش! دست کش پلاستیکی و دست کش ساختمانی همه جای بیلدینگ انداخته میشه!؟
· علی اسید پاش! (رنگ پاش)!، تمامی در و دیوار بیلدینک و ایستگاه اتوبوس و قطار و سطل آشغالها پر از شعار میشه!؟
· حسین کارتک زن! روی تمامی درب و دیوار ساختمان محل سکونتم و روی ایستگاه های اتوبوس و سطل آشغال را که با رنگ شعار نوشتند پاک میکنه!؟
· سکینه خانم! (سکینه نامه بر)!، نامه هایم گم میشه و توسط این همسایهُ دایم الخمر روزها و ساعات غیر معمول تو خانه ام انداخته میشه!؟
· سارا زنجیر زن!؟ زنجیر با دسته کلید های زندان تو مغز و معقد من میکنه!؟ ( منظور کلید ماشین و خانه ام در دالاس است که با پست به دالاس ارسال کردم!؟
· و هزاران هزار قمه کش و تیغ زن و اسید پاش خلص حزب فقط حزب الله رژیم ملا پاسداری.......
سرانجام اینکه هرکدام از همسایه های یبلدینک محل سکونتم و یا مغازه هایی که برای خرید میرم به نوایی میرسند (از صدقه سر ملا پاسدارها و پلیس علنی و مخفی دولت فخیمهُ انگلیس) و صاحب خانهُ ویلایی و مجلل میشن و یا پول تغییر دکورمغازه شان را از اینها (رژیم ملا پاسداری و پلیس انگلیس) میگیرند!؟با یک نگاه مختصر به تغییر دکوراسیون های پی در پی فروشگاه های تسکو (Tesco) و سینزبری (Sainsbury’s) محل اقامت من و دخترم در دو نقطهُ مختلف در شمال لندن و به دیوار خوردن شگردهای تروریستی و آدم کشی رژیم ملا پاسداری و پلیس انگلستان، سکیوریتی این سوپر مارکت ها در هنگام مراجعه ام برای خرید در فروشگاه مزبور دنبالم میدوه و با {دستمال یک بار مصرف} دیوار جدید سفید شده را دستمال میکشه و جلو چشم همهُ مردم دستمالو تو صورتم میزنه!؟ قابل ذکر اینکه مغازه های کوچک محل سکونت من و دخترم شامل اینگونه باج سبیل گیری از رژیم ملا پاسداری و دولت فخیمهُ انگلیس نمیشوند؟! و اگه مزدوری آنها را نکنند؟! مغازه هاشون ساعت 10 شب، (دلیل 10 شب چیه) با کپسول گاز منفجر میشه!؟ و یا ساعت (10 شب) درب و پنجره شون شکسته و غارت میشه!؟ (باز هم این 10 مقدس!؟، مثل 10 فرمان معجزه گر حضرت موسی!؟ لطفاُ دقت بیشتری نمایید چرا!؟ شاید نامبر 10 دفتر آقای تونی بلر!؟ یا آقای گوردون برون است؟! شاید هم معچزهُ اخبار نامبر 10 تلویزیون پلیس اسکاتلند یارده!؟ (آی، تی، وی )؟!،(ITV TV CHANNAL) !؟ و بی بی سی باشد!؟ شاید هم معجزهُ ساعت طلایی بیگ بنگ (BIG BANG) پارلمان انگلستانه!؟ که باعث و بانی انفجار کپسول گاز و شکسته شدن درب و پنجرهُ بیلدینگ مغازه هاشون و شکستن درب و پنجرهُ بیلدینگ محل سکونتم میشه؟! از شما چه پنهان این هم از همان معجزه های قرن است که هلیکوپترهای استکبار جهانی آمریکا را در صحرای خشک و سوزان سیستان و بلوچستان با شن و ماسه منهدم نمود!؟ و همین معجزات است که نوشته هایم را در رابطه با شیوهُ شکنجه های من در لندن!؟ و سیستم هایی که بکار میبرند از وبلاگم مثل همسایهُ مهربان انگلیسیم؟! و جنی که از مبارزه و جنگ میترسه غیب میشن!؟ لطفا به وبلاگ گوگلم (1) مراجعه نمایید تا بهتر درک نمایید که معجزه نامبر 10؟! نه تنها شفا نمیده بلکه زبان ها و نوشته ها را چه طوری از وبلاگ پاک میکنه و میبره؟! ( کلیهُ مطالب، از وبلاگم در روز پنجشنبه 22 اسفند 1387، محو و پاک شده است!؟)، ببینید تاریخ راه اندازی وبلاگم کی هست؟! آرشیو آن چقدر است؟! و نوشته ها و صفحاتی که از سانسور و دیلیت در امان مانده اند چند سطر؟! باید از تمام معجزه گر های دنیا کمک بگیرم که نوشته های غیب شده ام در این وبلاگ را برام ظاهر کنند؟!.......
روز جمعه گذشته به دکترم مراجعه کردم و با تمنا ازش خواستم که زیر چشم راستم را که در اثر شکنجه های بدون توقف (حتی یک ثانیه در شبانه روز)، اشک سرازیر شده ام را میسوزانند (عکس ضمیمه و تاول زیر چشمم را ملاحظه نمایید (2)، )!؟ و جای سوزاندن اشک رو صورتم ورم کرده را ببینه که مثل جنگل های استرالیا و لس آنجلس و ......، دکترم را برق گرفت و از ترس شنیدن ادامهُ صحبتهایم و برق گرفتگی بیشتر و جان دادنش گفت: {وقت شنیدن صحبتهایت را ندارم و از مطبش بیرونم کرد}؟! معجزهُ نامبر 10 را ببینید و هضم نمایید و حض کنید؟! خدا نصیب هیچ نامسلمان و کافری مثل من تو دنیا نکنه......... اگرچه جایی از دنیا نیست که از معجزات زلزلهٌ،! آتش سوزی! صقوط هواپیما، قطار، ماشین!، عملیات انتحاری با کمربند و اسلحه و غیره بی نصیب مانده باشه!؟
بگفتهُ شاعر گرانقدر، شاملو: هرگز از مرگ نهراسیده ام اگر چه دستانش از ابتذال شکاننده تر بود! هراس من باری همه از مردن در سر زمینی است که مزد گور کن از آزادی آدمی افزون باشد!..........(1) وبلاگ گوگل که با ویدیو و قطعاتی از اخبار مربوط به سیستمها و ابزار شکنجهُ، سیستمهای دولت های انگلیس، آمریکا، روسیه، اسراییل و.... درج شده بود از وبلاگم در روز پنجشنبه 22 اسفند 1387، محو و پاک شده است!؟
(2) لطفاُ جای تاول زیر چشم راستم را در عکس ملاحظه نمایید!؟
ایران زمین