جمعه، فروردین ۳۰، ۱۳۸۷

اظهارات پاسدار احمدى نژاد، نشانه اوج بى سابقه بحران و تشديد روند تجزيه و انحلال رژيم آخوند


اظهارات پاسدار احمدى نژاد، نشانه اوج بى سابقه بحران و تشديد روند تجزيه و انحلال رژيم آخوندى
8:06:21 AM 1387/1/29
مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده مقاومت

رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران اظهارات روزگذشته پاسدار احمدی نژاد رئیس جمهور فاشیسم مذهبی حاكم بر ایران را نشان اوج گیری بی سابقه بحران های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی توصیف كرد كه روند تجزیه و انحلال رژیم را بخصوص پس از نمایش انتخابات مجلس ارتجاع تشدید كرده است.
خانم مریم رجوی افزود اظهارات احمدی نژاد همچنین نشان مى دهد كه رژیم آخوندی برون رفت از این بحران ها و نجات از سرنگونی محتوم را در تصفیه ها و جراحی های گسترده تر درونی و تشدید رویارویی با جامعه بین المللی و پروژه دست یابی به بمب اتمی یافته است.
پاسدار احمدی نژاد گفت ما دو ماموریت همزمان داریم: ساختن ایران نخستین ماموریت و اصلاح وضع جهان ماموریت دوم ماست .... ساختن کامل ایران ، با حضور فعال در عرصه اصلاحات جهانی ممکن می شود .... اگر ما مناسبات فاسد جهانی را اصلاح نکنیم زورمندان ما را در جغرافیای خود محصور و محکوم خواهند کرد.....‌ بدون تغییر این نظامات طاغوتی ، ظالمانه و فاسد ممکن نیست بتوانیم به قله های پیشرفت برسیم.
احمدی نژاد در سخنرانی خود در قم ضمن اذعان به فشارها و تأثیرات سنگین تحریمها گفت « ما در سال 86 عقبه‌ای سنگین و پرفشار را پشت سرگذاشتیم. بعضی در داخل تصور می کردند اگر با فشارهای اقتصادی، تهدید و تحریم دشمنان همراهی، جوسازی، فتنه و کارشکنی کنند دولت برخاسته از رای ملت را به زمین می زنند. آنها برای فتنه‌گری طراحی کرده بودند، آنها به طور صریح اعلام کردند که منابع پولی و نفت کشور در دست آنهاست » .
رئیس جمهور ارتجاع در سخنان خود از تصفیه های بیشتر با وعده دروغین ایجاد عدالت، در آینده نزدیك خبر داد و گفت «پیچیده‌ترین قضیه بعد از انقلاب موضوع هسته ای بود که دراین زمینه ایستادگی کردیم و دشمن را منکوب و ذلیل کردیم اما در برقراری عدالت در شبکه داخلی کشور هنوز درگیر هستیم..... برخی از شبکه های انحصار به حدی قدرتمند هستند که قوانین مورد نیاز خود را در دستگاه های تصمیم گیری به تصویب می رسانند که باید با اصلاح مقررات این دست ها را قطع کرد. .... امسال دست همه این افراد را از بیت‌المال قطع می‌کنیم. این نوکر ملت تا عوض شدن و ریشه‌کن‌شدن همه کسانی که کوتاهی می‌کنند ایستاده و از هیچ کس باکی ندارد ».
خانم رجوی گفت وعده های مضحك احمدی نژاد در باره ایجاد عدالت تنها خشم و نفرت مضاعف مردم را بر می انگیزد. زیرا رژیم ضد بشری آخوندی و سردمداران آن از جمله خامنه ای، احمدی نژاد و رفسنجانی و خانواده های آنها و همچنین سپاه پاسداران عامل اصلی فقر و تورم و بیكاری فزاینده و روز افزون هستند، تمامی در آمد نفت ایران كه با قیمت های كنونی نفت سالانه به 80 میلیارد دلار می رسد، تماما صرف دستگاه های سركوب، صدور تروریسم و بنیادگرایی، دخالت در عراق و لبنان و دیگر كشورهای منطقه، پروژه های اتمی و فساد و چپاول ملایان حاكم میشود
کپی از سایت سازمان مجاهدین خلق ایران