شنبه، مهر ۱۴، ۱۳۸۶

عملیات تروریستی رژیم ضد بشری خمینی در سطح جهانی، عملکردها، بازتابها


عملیات تروریستی رژیم ضد بشری خمینی در سطح جهانی، عملکردها، بازتابها.


اگر تنها به مطبوعات جهان در رابطه با عملیات تروریستی رژیم ضد بشری خمینی در سطح جهانی مراجعه کنید بطور متوسط روزانه 2 خبر از اعمال تروریستی رژیم و یا بازتابهای مربوط به این عملیات تروریستی را مشاهده میکنید

نفوذ و تغذیهُ تسلیحاتی رژیم به نیروهای وابسته به خودش در عراق که بطور روزانه دهها کشته از مردم بیگناه عراق و نیروهای مخالف نفوذ رژیم ضد بشری در عراق، نیروهای ملی و مستقل عراقی و نیروهای آمریکایی یا انگلیسی موجود در عراق میگیره، معضل شمارهُ یک نیروهای ملی و مستقل عراق و نیروهای آمریکایی و انگلیسی در عراق شده است. بنا به آمار منتشره در طول جنگ آمریکا در عراق نزدیک به یک میلیون نفر تلفات از عراقیان و آمریکائیها و انگلیسیها گرفته شده که بیشتر این کشته شدگان در اثر انفجارات کور در شهر ها و بمبهای کنار جاده ای، دزدیدن افراد و شکنجه و مثله کردن آنها، انجام گرفته است و در کلیهُ این موارد انگشت اتهام به سوی سر انگشتان رژیم ضد بشری خمینی میباشد. در همین رابطه دستگیری پاسدار سرتیپ فرهادی و 5 تن دیگر از اعضای نیروی قدس سپاه پاسداران در عراق توسط نیروهای آمریکایی در خور توجه است. ارتش آمریکا در عراق از پیدا کردن انبارهای سلاح و موشک متعلق به رژیم گزارش داده است.

نفوذ و تغذیهُ تسلیحاتی رژیم به نیروهای طالبان و ضد آمریکائی در افغانستان نیز بطور متوسط روزانه در مطبوعات جهان انعکاس داشته و بنا به گفتهُ منابع مسؤل بمبهای کنار جاده ای شدید الانفجار توسط رژیم ضد بشری به نیروهای طالبان در افغانستان داده شده است। مطبوعات از قول نیروهای ناتو در افغانستان از ارسال سلاح های ساخت چین به نیروهای طالبان هم خبر داده اند.

کلیهُ عملکردهای رژیم ضد بشری خمینی بویژه سپاه پاسداران و نیروی قدس وابسته به آن در سطح خاورمیانه و جهان باعث شد که کنگره و سنای آمریکا با اکثریت آرا سپاه پاسداران رژیم را در لیست گروههای تروریستی خارجی قرار دهند، این عمل نشاندهندهُ این است که بازوی نظامی رژیم و نیروی ویژهُ آن یعنی گارد حفاظتی جمهوری اسلامی ایران در لیست تروریستی آمریکاست، این کار سنای آمریکا باز تاب گسترده ای در جهان پیدا کرد و دولتهای کانادا و انگلیس "آقای گوردون براون نخست وزیر انگلیس" و دولت فرانسه از این عمل دولت آمریکا حمایت کردند।

در همین راستا رئیس جمهور آرژانتین هم به دستگیری 6 تن ازسران رژیم بخاطر بمب گذاری سال 83 در آن کشور به پلیس انترپل دستور بازداشت صادر کرده است। دادگاه عالی آمریکا دستور پرداخت 2।65 بیلیون دلار به بازماندگان انفجار تروریستی رژیم خمینی در بیروت در سال 83 صادر کرده است.

با این تفاسیر تنها در طول شهریور تا نیمهُ مهر ماه میبینیم که پاسدار "هزار تیر" محمود احمدی نژاد، در راُس رژیم ضد بشری خمینی معرکه گردان عرصهُ جنگ و ترور در جهان گشته است و نفس کش میطلبد، دنیا به تروریست بودن وی و رژیمش اذعان کرده است و دیر نیست که این پاسدار هزار تیر و سایر سران این رژیم ضد بشری توسط نیروهای مقاومت و رهبران کشورهای آزاد جهان به محاکمه کشیده شده و سزای جنایاتشان را در ایران و جهان بپردازند. بامید آن روز.


م طحا نی
Mo.Tahani@googlemail.com
http://iranzaminman.blogspot.com/