پنجشنبه، مرداد ۲۵، ۱۳۸۶

داغ و درفش رژیم ضد بشری آخوندی و دولت انگلیس در لندن

داغ و درفش رژیم ضد بشری آخوندی و دولت انگلیس در لندن.فراخوان به حمایت, امضای شکایت نامه, پتیشن.خواهر, برادر, دوستان گرامیرژیم ضد بشری آخوندی و دولت انگلیس مرا با سلاحهای غیر متعارف،سلاح الکترومگنتیک، امواج رادیویی و مایکروویو و کنترل افکار و سلاحهای مضر برای اعصاب مورد تهاجمات وحشیانه خود قرار داده اند.
این تهاجمات چند ماه بعد از اینکه درجولای سال 1996 به لندن آمدم شروع شد.در سال 2002 که سازمان مجاهدین خلق ایران از طرف دولت انگلیس در لیست تروریستی انگلیس قرار گرفت، به اوج خود رسید.در طول این سالها من با ارگانهای حقو ق بشری, دولتهای مترقی در تماس بوده ام.هزاران بار به این مجامع شکایت کرده ام ولی جواب مناسبی دریافت نکرده ام.در سال 2006 وقتی تامه شکایت من از طرف دفتر تونی بلر نخست وزیر انگلستان رد شد دوستان زیادی به من سفارش میکردند که برای حفاظت خودم از امواج رادیویی و مایکروویو کلاه آلومینیومی درست کنم و تو خانه و بیرون از آن استفاده کنم, قابل توضیح میباشد که کلاه آلومینیومی نمیتواند بطور دایم رو سرم باشد و امواج رادیویی از آن عبور میکند. عکس نمونهَ کلاه آلو مینیومی را در شکل زیر مشاهده نمایید.
(شکنجه های روزانه)
خواهر، برادر گرامی, دوستان عزیز.
شکایتنامه ( پتیشن) جدید من که در سال 2007 مورد قبول دفتر تونی بلر نخست وزیر انگلیس واقع شده است فقط تا تاریخ 10 ماه جولای 2007 فرصت جمع آوری امضای حمایت دارم.امیدوارم که به هر شکل ممکن مرا در جمع آوری امضاَ یاری نماییدلینک فرم امضاَی شکایت نامه اینجا میباشد.
http://petitions.pm.gov.uk/EMweapons/
دستورالعمل شیوهَ امضاَی شکایت نامه:
الف) روی این لینک کلیک کنید. دقت: اگر لینک کار نکرد لطفاَ آنرا کپی و پیست کنید. ب) پنجرهَ سایت دفتر تونی بلر در انگلستان باز خواهد شد, لطفاَ فرم این سایت را پر نمایید.
دقت: ایمیل آدرس شما باید ایمیل آدرسی باشد که با آن شکایت نامه را امضاَ میکنید، زیرا از طرف سایت تونی بلر ایمیل تاَ یید یه در یافت خواهید نمود.

پ) پس از چند دقیقه از طرف دفتر تونی بلر ایمیلی در یافت خواهید نمود و با باز کردن این ایمیل امضای شما مورد تاَیید قرار میگیرد و اسم خود را مینوانید در سایت تونی بلر مشاهده کنید.
دقت: اگر از سایت تونی بلر، ایمیلی دریافت نکردید مشکلی در کار هست و باید دو باره ریل امضا را تکرار نمایید.

از هر کامپیوتر فقط 2 بار میتوانید نامه را امضا کنید, کسانی که میخواهند بطور خانوادگی امضا کنند میتوانند از کافه نت ها استفاده نمایند.

کار زار جهانی مبارزه با سلاحهای غیر متعارف و امواج الکترو مغناطیسی, مایکرو ویو و سیسنمهای کنترل افکار و سیستمهای سلاحهای مضر برای اعصاب, مخالفین دولتها بویژه آمریکا, انگلستان, اروپا بطور مستمر شبانه روزی کار میکنند و پارلمان اروپا شدیداَ اینگونه بکار گیری این سلاح ها را مورد تحریم قرار داده است و از طرف خانم کارولین لوکاس نمایندهَ پارلمان اروپا از انگلستان, نامه حمایت در یافت کرده ام.

سایر سازمانهای مبارزه با کنترل افکار و سلاحهای مضر برای اعصاب که از من حمایت اکید کرده اند به شرح زیر میباشند.

سایت مبارزه با امواج الکترو مغناطیسی و مبارزه با کنترل افکار
electromagnetic_mind_control
سایت فوروم مبارزه با کنترل افکار
mindcontrolresearchforum
سایت فوروم مبارزه با کنترل افکار جهانی
MindControlUniverse
سایت مبارزه با تکنولژی سلاحهای کنترل افکار جهانی
mindreadingtechnology
سایت مبارزه با بکار گیری سلاحهای الکترو مغناطیسی و الکترونیکی.
Electronic_Violence
سایت فعالان مبارزه با سلاحهای کنترل افکار و سلاحهای الکترونیکی.
mcactivism
سایت فعالان، مبارزه با کنترل افکار.
mcforums
سایت فوروم فعالان مبارزه با کنترل افکار.
MindControl
فدراسیون مبارزه با کنترل افکار در اروپا
http://www.fedame.org/phpBB2/
این کانونها بطور مستمر با ارگانهای حقوق بشری و دولتهای مترقی در تماس هستند.
رژیم ضد بشری آخوندی و دولت انگلیس بطور شبانه روزی و مستمر مرا کنترل میکنند و به تمامی کشور های دنیا که برای فعالیتهای سیاسی میروم مرا مورد تعقیب قرا رداده و با این سلاحها مرا مورد تهاجمات وحشیانه خود قرار میدهند.

دردهای ناشی از شکنجه وحشتناک و غیر قابل کنترل هست.
عکسی که در اینجا
http://www.md-spec.com/painconfusewipefin.gifمی بینید نقاط مختلف بدن من بویژه مغز و سیستم اعصاب من میباشد که بطور مستمر مورد شکنجه قرار میگیرم.

جهت تاَکید برای امضای شکایت نامه به عرض میرسانم که شکایتنامه من در سر تاسر دنیا مورد توجه و حمایت واقع شده و جهت اطلاع به عرض میرسانم که کلیه نفرات در سر تاسر دنیا میتوانند این نامه را امضا نمایند, برای آمریکاو اروپا, آسیا و استرالیا باید روی فایل سلکت کلیک نمایند و یا از آدرس و کد پستی انگلیس استفاده نموده شکایتنامه را امضا نمایند

این یک جنگ بی پایان با رژیم ضد بشری ملا ها و دولتهای حامی ملاها میباشد. لطفاَ به جمع مبارزه با سلاحهای غیر متعارف, کنترل افکار, سلاحهای مضر برای اعصاب بپیوندید.
در هر مورد سوال دلشتید با پست الکترو نیکی ضمیمه تماس بگیرید.
mo.tahani@googlemail.com
tahanimo@aol.com


قربانتان
پیروز و موفق باشید.
م طحانی