پنجشنبه، مرداد ۰۸، ۱۳۸۸

شکست در برابر قیام سراسری، حمله به شهر اشرف


شکست در برابر قیام سراسری، حمله به شهر اشرف

جعفر پویه

رژیم ددمنش و جنایت پیشه جمهوری اسلامی به دلیل شکست خفت بار در برابر قیام سراسری مردم ایران، قلاده سگان زنجیری خود در عراق را باز کرده و آنها را به جان رزمندگان مقیم شهر اشرف انداخته است. گماشتگان عراقی استبداد حاکم بر میهن ما در روزهای گذشته بر خلاف همه تعهدات رسمی دولت عراق و کنوانسیونها بین المللی در مورد حفاظت شهر اشرف، با حمله وحشیانه به شهر اشرف، ساکنان غیر مسلح و مسالمت جوی آنرا پس از ضرب و شتم به رگبار گلوله بستند.
جیره خوارهای ولی فقیه منکوب شده توسط مردم ایران، سعی کردند تا همچون همتایان خود در حمله به مردم ایران، همه ابزارهای ممکن را به کار گیرند. آنان زنان و مردان معترض به این شبیخون را با شوک الکتریکی، میله های آهنی، چماق و باطوم مورد ضرب و شتم قرار دادند و سپس با گشودن آتش به سوی آنان، عده ای را به شهادت رساندند. آنها تاسیسات شهر را ویران کردند و اتوموبیلها را یا دزدیده یا تخریب کرده و از کار انداختند. طبق اطلاعیه های منتشر شده، تا کنون بیش از ه نفر از مجاهدان شهر اشرف هدف گلوله مستقیم قرار گرفته و به شهادت رسیده اند. همچنین 385 نفر زخمی شده اند که حال بعضی از آنان وخیم گزارش می شود. نیروهای جنایتکاری که دستور از ولی نعمت خود در تهران می گیرند، 31 نفر از مجاهدان شهر را گروگان گرفته و به نقاط نامعلومی منتقل کرده اند.
اوباش مهاجم برای پنهان کردن جنایات خود اجازه ورود به خبرنگاران رسانه ها را نمی دهند. تلاش خبرنگار اسوشیتدپرس برای ورود به شهر اشرف بی نتیجه مانده و خبرنگار خبرگزاری فرانسه نیز نتوانست برای تهیه گزارش وارد محوطه شهر اشرف شود.
اعمال گماشتگان عراقی ولی فقیه در شهر اشرف مصداق کامل جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی است. وحوش جنایتکار جیره خوار ولی فقیه با اعمال ددمنشانه خود اثبات می کنند که تعهدات دولت خود و کنوانسیونهای بین المللی را به رسمیت نمی شناسند و تنها دستورات داده شده به آنها برای قتل و ضرب و شتم ساکنان اشرف را انجام می دهند. روز گذشته علی لاریجانی، رییس مجلس آخوندها در صحن مجلس گفت: "باخبر شدیم که روز گذشته دولت عراق به پادگان اشرف حمله کرد... هرچند این اقدام دولت عراق دیر هنگام است اما قابل تقدیر است."
این تقدیر و تشکر بیش از آن گویاست که نیاز به تعبیر و تفسیر داشته باشد. همچنین روز گذشته خانم مریم رجوی جامعه بین المللی را به مداخله فوری برای ممانعت از یک فاجعه انسانی در شهر اشرف و محکوم کردن دولت عراق به خاطر اجرای دستورات دیکته شده خامنه ای فراخواند.
گماشتگان عراقی ولی فقیه و سرکرده تروریستهای آدمکش، علی خامنه ای و همه ددمنشانی که کمر به قتل رزمندگان ساکن در شهر اشرف بسته اند باید بدانند که مردم ایران هرگز این اعمال خلاف موازین انسانی و حقوق بین الملل آنان را فراموش نخواهند کرد و پاسخ همه این بی شرمیها را در خیابانهای ایران با منکوب کردن ولی فقیه و نابودی رژیم جهل و جنایت او خواهند داد.