دوشنبه، بهمن ۲۲، ۱۳۸۶

خبر تکاندهندهُ انفجار ایستگاه پمپاژ آب شهر اشرف را امروز شنیدید

خواهر؛ برادر, دوستان گرامی, یاران مقاومت!!

خبر تکاندهندهُ انفجار ایستگاه پمپاژ آب شهر اشرف را امروز شنیدید!!!

{كميته دوستان ايران آزاد در پارلمان اروپا، انفجار ايستگاه پمپاژ آب شهر اشرف را محكوم كرد
6:20:12 AM 1386/11/21

كميته دوستان ايران آزاد در پارلمان اروپا انفجار ايستگاه پمپ آبرساني شهر اشرف واقع در استان ديالي عراق را براساس سياست رسمي وقطعنامه مصوب پارلمان اروپا محكوم كرد.
اين كميته طي اطلاعيهيي اعلام كرد طبق كنوانسيون ژنو, انفجار ايستگاهها و لوله هاي آبرساني جنايت جنگي عليه افراد حفاظت شده محسوب ميشوند.
متن اطلاعيه كميته دوستان ايران آزاد در پارلمان اروپا به اين شرح است:
روز جمعه 8 فوريه 2008, ايستگاه پمپ آبرساني كه آب شهر اشرف, اقامتگاه اعضاء جنبش اپوزيسيون ايران, سازمان مجاهدين خلق ايران واقع در شمال شرق بغداد را تأمين ميكند, منفجر شد. اين ايستگاه, همچنين آب تعداد زيادي از روستاها
ي استان ديالي را نيز تأمين ميكرد..............

}

لطفاُ به این گزارش توجه نمایید که سنترال لاکینگ اتوموبیل ( روور 420) من (عکس شمارهُ 1 رسید تعمیر سنترال لاکینگ اتوموبیلم پس از عمل تروریستی کنترل از راه دور در لندن) من در قلب لندن پایتخت انگلستانٍ مورد تهاجمات وحشیانه توسط ریموت کنترل مورد استفاده توسط سپاه تروریستی پاسداران و مزدوران سپاه 9 بدر و با کمک از سرانگشتان رژیم پاسداری, آخوندی موجود در لندن و از تفاله های وابسته به آخوند خون آشام، آخوند حکیم (عکس شمارهُ 2) و تاُمین کنندهُ الزامات ترور, توسط نخست وزیر بر کنار شدهُ دولت انگلستان؛ آقای تونی بلیر در حال آزمایش انفجار ریموت کنترلی توسط تلفن همراه (عکس شمارهُ 3 تلفن همراه, ریموت کنترل و تونی بلر) مشاهده نمایید!!!!. این شبکهُ تروریستی پاسداری آخوندی؛ اسلامی صرفاُ به لندن, عراق, اسرائیل, فلسطین, افغانستان و سوریه ختم نمیشود و به نیویورک قلب و مرکز و پایگاه اصلی اقتصاد آمریکا هم گسترش یافته است, (عکس شمارهُ 4 اتحاد عمل دولت آمریکا و شبکهُ ارتجاعی اسلامی موجود در خاورمیانه؛ حزب الله, حزب الدعوهُ عراق, سپاه 9 بدر آخوند حکیم, اسلامیستهای خاورمیانه.) . سر انگشتان رژیم تروریستی خمینی, با ارسال مزدوران و سیستمهای کنترل از راه دور, بسیجیهای شستشوی مغزی شده, که در پی شکار مبارزین, مجاهدین, نیروهای پیشتاز جنگ صدبرابر, در سرتاسر دنیا به کمین نشسته اند و از هیچ امکان نظامی, اقتصادی؛ اجتماعی و سیاسی برای ترور و شکنجه و وحشت آفرینی کوتاهی نمیکنند را ببینید!!! از ضربه زدن به تمامی امکانات و الزامات و قرارگاههای ارتش آزادی بخش در نوار مرزی و در تمام نقاط مستقر در عراق به خون نشسته!!! و یا در قلب اقتصاد جهانی آمریکا نیویورک, (عکس شملرهُ 5 ساختمان دوقولوی مرکز اقتصاد جهانی در نیویورک) , و یا در قلب لندن و انفجارهای اتوبوس و قطار های زیر زمینی لندن (عکس شمارهُ 6 انفجار اتوبوس و قطار متروی لندن) و هزاران هزار عمل انفجار و ترور در سرتاسر دنیا که بطور روزمره در راُس اخبار روزانه جهانی میباشد بطور وسیعی صفحات روزنامه های جهانی, رادیو و تلویزیون, رسانه های عمومی جهانی, سر تیتر جلسات سیاسی و اجتماعی را پر میکند!!! من که از سپتامبر 1994 در کشور آمریکا و از ژوئن 1996 در انگلستان, ( بدلیل اقامتم), و یا در سرتاسر دنیا به دلیل شرکت در تظاهرات و میتینگهای مجاهدین و شورای ملی مقاومت برای یک لحظه هم از چشم این پلیدان سیه روی تروریست!!! سرانگشتان جنگ و ترور و وحشت!!!, پاسداران کثافت و نجاست!!!, بسیجیهای زهوار دررفته!!! در سرتاسر دنیا دور نبوده ام!!!. از شهریور 1386 و همزمان با راه اندازی وبلاگ ایران زمین, سیل این کثافتهای تاریخی,! پاسدار بچه گان,! بسیجیهای میمون صفت,! آخوندکهای دم بریده!!! از تمام دنیا بر سرم هوار گشتند!!! (برای توجه به چگونگی انواع و اقسام شکنجه های مورد استفاده این دیو سیرتان اینجا کلیک و ازوبلاگ گوگل, {7} بازدید نمایید). ببینید که در طول 15 سال اقامتم در کادر پناهندهُ سیاسی, شهروند آمریکایی و یا شهروند انگلیسی, و فعال سیاسی حتی برای یک ثانیه هم از چشم این کثافتهای تاریخی در قرن اتم و ارتباطاط, در کل جهان!!! غافل نبوده ام!!!؟؟؟ لحظه ای از زندگیم در غربت از چشم این پلیدان تروریست, خون آشام, خارج از کنترلشان نبوده است!!!؟؟؟

انفجار شبکهُ پمپاژ آب شهر اشرف (گزارش از سایت مجاهد 8) آخرین عمل ضد انسانی, این پاسداران سیاهی و جهل و جنون نبوده و نخواهد بود!!! تا این رژیم پلید پاسداری, آخوندی با بسیجیهای انتحاریشان در ایران در زنجیرمان در مسند حکومت است هیچ مجاهد و مبارز و آزاده ای در هر گوشهُ این جهان پهناور در امان نخواهد بود!!! جایی در جهان باقی نمانده که خون بی گناهی توسط این پلیدان ترور و وحشت به زمین ریخته نشده باشد!!! سی سال ترور کور و سیاه!!! جنگ تباهی با نور!!! تمامی صفحات این تاریخ را در سرتاسر دنیا پر کرده است!!! رهبران دنیا از ترس مواجهه با این ترورهای کور لب به سکوت بسته اند!!! و یا در نمونهُ عراق؛ رژیم پلید آخوندی با مزدوران وزارت اطلاعاتش و پست ترین و مرتجع ترین قشر موجود در عراق توانست بزرگترین ابرقدرت جهان؛ (آمریکا و بویژه پرزیدنت بوش! ,جوک ویدیوی تماس تلفنی بوش و بن لادن, دو چهره در دو روی یک سکهُ طلایی!!! را ملاحظه نمایید. 9 ) را فریب داده و به حاکمیت در عراق برسد و سیل کشتار و ترور آزادیخواهان و ملی گرایان و احزاب و نیروهای مستقل و مردمی ومترقی و آزادیخواه موجود در عراق را به زمین بریزد!!!

تنها راه برون رفت ما از این نظام پلید آخوندی, پاسداری حاکم بر میهنمان اتحادعمل کلیهُ احزاب, گروهها, شخصیتهای سیاسی اجتماعی و نیروهای سکولار میباشد و بس!!!. زمان چیدن میوهُ سی سال مبارزه ای بی امان با این رژیم خون و جنون و ترور میباشد!!! باشد که به زودی میوهُ شیرین آزادی سیاسی, اجتماعی را تمام مردممان که سی سال به انتظار نشسته اند را بچشند. سرتاسر ایران زمین این سرزمین شیر و خورشید غرق در نور و شادی و شادکامی گردد. آن روز دیر نیست. انتظار هر چند سخت است ولی نتیجهُ آن گواراست. خوشا به حال نوشندگان شراب آزادی و رهایی ایران زمین در بند هر که خواهد باشد!!!

مآخذ:

1 رسید (قبض) تعمیر سنترال لاکینگ اتوموبیل من پس از تعمیر به دلیل تهاجم با ریموت کنترل در لندن.

2 عکس آخوند حکیم وابستهُ وزارت اطلاعات رژیم آخوندی, در سپاه 9 بدر در عراق.

3 عکس تونی بلر نخست وزیر سابق انگلستان.

4 عکس مجسمهُ آزادی و همسویی و ترکیبش با تروریستهای اسلامی در خاور میانه!!!

5 ساختمان 2 قلوی مر کز اقتصاد جهانی در نیو یورک.

6 انفجار خط اتوبوس و متروی قطار لندن.

7 وبلاگ گوگول؛ وبلاگ انگلیسی من.

8 سایت مجاهد و انعکاس خبر انفجار پمپاژ آب قرارگاه اشرف در نوار مرزی ایران و عراق.

9 ویدیوی جوک مکالمهُ تلفنی جورج بوش و بن لادن در رابطه با عراق.

http://www.metacafe.com/watch/1061313/george_osama_telephone_conversations/

محمد طحانی

ایران زمین.

این رسید تعمیر سنترال لاکینگ اتوموبیل روور420 من بعد از مورد اصابت واقع شدن توسط کنترل از راه دور میباشد؟!. گاراژ روور بمدت 15 روز مرا معطل و بی جواب از تعمیر سنترال لاکینگ ماشینم گذاشت!!!؟؟؟


آخوند وزارت اطلاعاتی عبدالذلیل حکیم از سپاه 9 بدر در عراق.آقای تونی بلیر نخست وزیر برکنار شدهُ انگلستان در حال آزمایش کنترل از راه دور (ریموت کنترل) بوسیلهُ تلفن همراه!!؟؟نماد همکاسگی و هم ردیف و اتحاد عمل بین سمبل آزادی آمریکا, در کنارسمبل تروریسم اسلامی صادراتی از طرف رژیم ضد بشری خمینی؟؟!! یک سکهُ طلا و دو چهرهُ آن!!؟؟


مرکز تجارت جهانی در نیویورک پس از تهاجمات تروریستی. 9/11/2001

پلیس انگلستان در کمین تروریستهای بمب گذار در شبکهُ اتوبوس و مترو (قطارهای زیز زمینی ) در لندن.