شنبه، خرداد ۰۱، ۱۳۹۵

۲۰ سال است که هر موقع به رادیویی از دالاس تگزاس (در لندن) گوش میدم فورآ تروریستها (وایت هاوس) را مورد حمله های تروریستی قرار میدهند!

۲۰ سال است که هر موقع به رادیویی از دالاس تگزاس (در لندن) گوش میدم فورآ تروریستها (وایت هاوس) را مورد حمله های تروریستی قرار میدهند!(نمونه دیشب ۲۰/۰۵/۲۰۱۶) زیرا وقتی در تابستان ۱۹۹۵ در دالاس تگزاس بهم شلیک شد و در شب بمبگذاری اکلاهما سکته قلبی کردم (زیرا عراقیها و سیاهپوستها و هندیها گفتند که اکلاهما را بمب گذاشته اند که چرا وقتی دخترم در لندن هست من آمریکایی شده ام و...)چشم آقای ؛؛اوباما؛؛ روشن که از روشدن شلیک به من و بمبگذاری اکلاهما بیشتر از همه میترسه؟}(نمونه خبر میشل اوباما و قضیه حمام ملا ها را در همین روز در این لینک بخوانید http://www.infowars.com/tranny-michelle-obama-lookalike-thrown-out-of-womens-restroom/

Tranny Michelle Obama Lookalike Thrown Out Of Women’s Restroom

Incident sparks bathroom debate - and discussion over Michelle Obama

اوباما مثل ملاها حتی به حریم خصوصی مردمش هم تجاوز میکنه؟...و همزمان که من در لندن به رادیو دالاس گوش میدم فورآ گند حمام ملا بالا میاد؟...
  ){ براستی واقعیت چیه؟ برای دوستی با تروریستها شهروندان خودش را هم قربانی نموده؟ بزودی در دادگاه آمریکا به این جواب خواهیم رسید!
============
Suspect Shot After Reportedly Firing on White House
No word on motive yet
A uniformed Secret Service officer shot an armed person on a street outside the White House http://
A reportedly armed man was shot outside the White House this afternoon.
No word on motive at this point, only that the suspect was male and shot in the abdomen and transported in critical condition to a local hospital.
The White House was placed on lockdown. VP Biden was present at the complex, but not President Obama.
The shooting occurred after an earlier incident when Secret Service officers cleared the White House North Lawn, Pennsylvania Avenue and Lafayette Park during an ongoing security incident.