شنبه، اردیبهشت ۱۸، ۱۳۹۵

؛کوه اوباما هم زایید! { و حالا خانواده کلینتن؟}:
http://www.infowars.com/clinton-could-be-interviewed-by-fbi-within-days-report/

؛کوه اوباما هم زایید!  در رابطه با مسایل هسته ای ایران به همه دروغ گفته!؛
==========

و   { و حالا خانواده کلینتن؟}:  این هم سر نخ بمبگذاری اکلاهما... زیرا وقتی متوجه شدم که شبها زمانیکه من سر کار هستم یکی در خانه ام مدام با اینترنت ( مستقیم با دانشگاه دالاس تگزاس .و ...) کار میکنه و من که اصلا اینترنت تا ۱۹/۰۴/۱۹۹۵ و حتی تا ۱۸/۰۶/۱۹۹۶ که برای میتینگ به لندن آمدم نداشتم. و زمانیکه  یک شب تکه ای از سوزن را داخل قفل گذاشتم و صبح روز بعد از ۶.۳۰ صبح تا ۸.۳۰ صبح منتظر ماندم که صاحب خانه ام بیاد و درب را باز کنه و با کمال حیرت دیدم که کف آشپزخانه درست همانجایی که سوزن را با انبردست بریدم یک لکه خون هست و کامپیوترم روشن و به دانشکاه دالاس تگزاس وصل است...(۲۰ سال در لندن هر موقع به بیمارستان رفتم برای ناراحتی قلبیم تا کنون نه تنها حتی ۱ مسکن نداده اند بلکه ترورهای کور داخل آمریکا  و... اوج میگیره و منو اینجا میکشند.}}.درست همان عاملی که باعث شد خانم کلینتون به بیمارستان برای عمل جراحی مغز بره من همین متلاشی شدن مغزم را(به عکس فیسبوکم دقت نمایید که از جولای ۱۹۹۶ تا کنون ترور ها ۱ لحظه هم ثطع نشده...) در این ۲۰ سال گذشته هر گلوله ای که در دنیا شلیک شده دارم و در این ۲۰ سال حتی ۱ مسکن هم نداده اند و برای اینکه جلوی ترورهای کور تروریستهای انگلیسی  را بگیرم نه تلویزیون میبینم و نه... فقط بعضا ؛فاکس نیوز و رادیو ؛دالاس و تگزاس را گوش میدم.. و دکترم میگه اگه {{؛؛رویال فامیلی انگلیس بخواد تورا بکشه با مواد رادیو آکتیو و.. من هیچ کاری ازم بر نمیاد}} و بیش از ۴ باری که به بیمارستان برای نیوکلیر تست قلب رفتم نه تست انجام دادند و  نه کمکی بلکه طیف ترورهایی نزدیک به ۹/۱۱ در لس آنجلس و پاریس در فاصله بسیار کم در سال قبل بعد از مراجه به بیمارستان برای تست  انجام گرفت...}}.) هنوز ویدیویی را دارم که در لندن کی این سوزنم را بعنوان مدال به سینه زده؟ و لباس زردشان نشان از نشانه بمب اتمیست؟ اخبار چند ماه گذشته شنیده اید؟..
==========
آمریکایی ها هنوز آخوند ها را نشناخته اند که ؛؛ با توصل به مسایل جنسی و به اصطلاح مذهبی آخوند همه را رنگ میزنه! و بعد از به حکومت رسیدن خمینی خون آشام در ایران کاری کرده اند که آمریکایی ها اروپایی ها و... به یک حرف آخوند بخ جان هم میافتند و آخوند با دمبش گردو میشکنه!
http://www.dailywire.com/news/5526/obama-administration-admits-they-lied-about-iran-ben-shapiro?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=050616-news-title&utm_campaign=dwbrand
Obama Administration Admits They Lied About Iran Deal, 'Ventriloquized' The Media
Many Americans look at the pathological lies of presumptive Democratic nominee Hillary Clinton and presumptive Republican nominee Donald Trump and wonder quietly to themselves how we reached this point.
Two words: Barack Obama.
On Thursday, The New York Times ran a puff piece on White House National Security Advisor Ben Rhodes, the man in charge of selling the horrific Iran nuclear deal to the public and the Congress. Rhodes, whom the Times characterizes as an “aspiring novelist” who ended up running Barack Obama’s foreign policy, brags openly about manipulating the press to lie for the administration. He spins fiction for the left.
The Times notes, “His lack of conventional real-world experience of the kind that normally precedes responsibility for the fate of nations — like military or diplomatic service, or even a master’s degree in international relations, rather than creative writing — is still startling.”
But why should it be? Creative fiction is the name of the game in the Obama administration.
As the Times states:
Watching Rhodes work, I remember that he is still, chiefly, a writer, who is using a new set of tools – along with the traditional arts of narrative and spin – to create stories of great consequence on the biggest page imaginable…When I asked Jon Favreau, Obama’s lead speechwriter in the 2008 campaign, and a close friend of Rhodes’s, whether he or Rhodes or the president had ever thought of their individual speeches and bits of policy making as part of some larger restructuring of the American narrative, he replied, ‘We saw that as our entire job.’
Entire job.    به نقل از ؛؛ام اس بی سی تی وی آمریکا؛؛ 
هنوز نمیدونند که ؛؛روسیه و چین و کره شمالی ... کسانی بودند که عقب افتاده ترین و خطرناکترین مسلمانها را که در پاکستان و افغانستان هستند به سلاح اتمی مجهز نموده اند که فقط آنها را سپر خود در جنگ با دمکراتیکترین کشور موجود: آمریکا و فرانسه و آلمان قرار بدهند و ؛؛داعش و طالبان و القاعده و حزبالله بازوهای نظامیشان در سرتاسر دنیا میتازند و کسی طاقت ایستادن در مقابل آنها را نداره.. و با زور و تهدید آقای ؛اوباما؛ را مجبور کردند که نه تنها زندانیهای مسلمان مربوط به ۹/۱۱ را از ؛گوآن تا نا مو بی؛ آزاد کنه بلکه دولت فخیمه انگلیس میخواد اوباما را مجبور به معذرت خواهی در مقابل کشتن رهبر تروریستهای اسلامی ؛اسامه بن لان؛ بکنه! آخه ؛انگلیس پدر جد همه تروریستهای دنیاست؛...
و البته هیچ کسی به کشت و کشتار آخوند ها در ایران و بیرون مرز هم توجهی نداره چون نفت ایران توسط دولت فخیمه انگلیس به آمریکا میره؟..
بیشتر از ۷ سال؛ آقای اوباما با دروغ و تقلب به خود آمریکایی ها در کاخ سفید مانده زیرا بچه مسلمانه و آخوند زاده است و براستیکه ؛؛هیچکس بهتر از اوباما نمیتونست آمریکایی ها را در داخل و خارج آمریکا بکشه!؛؛ مبارک آمریکایی ها باشه! (اینو در ۷ سال پیش نوشته بودم ولی...).
آما {هنوز چند ماهی از ریاست جمهوری آقای  اوباما مانده و میتونه این لکه... را پاک کنه اگر به آمریکایی های دور و بر خودش بویژه به مخالفنین خود در حکمومت گوش بده وگرنه آینده بدی در مقابلش هست!
 و ما ایرانیها چه انتظاری میتونیم داشته باشیم از آقای اوباما؟
روز گار غریبیست نازنین.
م طحانی ۰۷/۰۵/۲۰۱۶ شمال غربی لندن.